Pretraži sajt

Šarmantna romansa o prvoj ljubavi i neplaniranoj sreći: „Bolje nego na filmu“ uskoro u prodaji

7.
5.
2025.

Priča koja će vas podsetiti zašto volimo romantične komedije

U svom šarmantnom romanu Bolje nego na filmu, autorka Lin Pejnter vodi čitaoce kroz dirljivu, duhovitu i nežnu priču o prvoj ljubavi, sazrevanju i otkrivanju da život, ponekad, ima mnogo lepše planove od onih koje sami smislimo.

Za Liz Basi, ljubav je oduvek imala jasnu formu – onu iz savršenih romantičnih komedija koje je gledala s majkom. San o idealnom momku i srećnom kraju bio je deo njenog sveta još od detinjstva. Zato, kada se Majkl, njena dugogodišnja simpatija, iznenada vrati u grad, Liz veruje da je sudbina konačno umešala prste.

Odlučna da osvoji Majkla, Liz mora da zatraži pomoć od neočekivanog saveznika – Vesa Beneta, svog neprijatelja iz detinjstva i nepopravljivo šarmantnog komšiju. Ali kako dani prolaze, a Ves i Liz sve više vremena provode zajedno, Liz počinje da shvata da prava ljubavna priča ne mora izgledati kao film koji je zamišljala.

Ponekad je mnogo stvarnija. Ponekad je mnogo lepša.

Bolje nego na filmu je priča koja nežno, ali snažno podseća da ljubav ne dolazi uvek onako kako je planiramo – ali često nadmaši sve što smo ikada mogli da zamislimo.

S prepoznatljivim humorom, emotivnim slojevima i divnim likovima, Lin Pejnter je stvorila roman koji će oduševiti sve ljubitelje romantičnih komedija i ostaviti ih s osmehom na licu dugo nakon poslednje stranice.

Knjiga Bolje nego na filmu uskoro će biti dostupna na sajtu vulkani.rs i u knjižarama Vulkan širom Srbije.

Trenutno nema komentara